download

Intervista e Arda’s

“La Liga ende nuk eshte vendosur. Athletico dhe Reali mund te fitojne cdo ndeshje,por fitorja eshte pjese e kultures se Barçes.” “Barça eshte ekipi qe ben lojen me te bukur ne bote,dhe nese ju keni sado pak kualitet perreth nuk eshte aspak e veshtire te pershtatesh. Ne e shijojme ate.” “Une ndihem shume rehat si

Continue Reading →